Vuoi avere una visione generale dell'offerta? [sq]

Scopri subito le nostre proposte. [sq]

Sète - Tangier

GNV trageteve France - Marok

Zgjidh GRANDI NAVI VELOCI dhe bli biletën tënde për linjën Sète - Tangeri. GNV do të të shoqërojë në zbulimin e këtyre dy destinacioneve të bukura të Francës dhe Marokut, të pasura me histori dhe bukuri.

Të prenotosh tragetin nga/për në Marok është shumë e thjeshtë me GNV. Ndiq veprimet e dhëna online: mjaftojnë pak hapa të thjeshtë për të nisur udhëtimin që gjithmonë ke ëndërruar.

GNV të siguron prakticitet maksimal dhe funksionalitet në udhëtimin tënd mes porteve të Sète - Tangier, duke të ofruar mundësinë të imbarkosh makinën për të lëvizur lirisht pasi ke arritur në destinacion.

*Kontrolloni kohezgjatjen e sakte te udhetimit gjate prenotimit, pasi koha e udhetimit ndryshon per cdo udhetim

SèteFrancë- Tanxheri Marok

€ 79

KOHA E UDHËTIMIT*

42h 0m Direkt

/ 48h 45m Barcelonë


€ 61

KOHA E UDHËTIMIT*

42h 30m Direkt

/ 41h 0m Barcelonë

Scegli le nostre offerte

Scopri di più sulle nostre offerte

JAVA KIBER GNV: ESHTE NJE MOMENT I PERSOSUR PER TE LUNDRUAR. Udheto me linjat GNV me 45% zbritje.

Scopri [sq]

Scegli i nostri porti

Scopri di più sui nostri porti