Hi, e dini kur doni të largoheni? Zgjidhni udhëtimin tuaj

Porti i Porto Torres (Sardenjë)

Të gjitha tragetet GNV për/nga Porto Torres

Tragetet për në Porto Torres të ANIJE Të MëDHA E Të SHPEJTA çojnë në zbulimin e një prej territoreve më tërheqëse të Sardegna-s. Anijet GNV që veprojnë në linjën Genova-Porto Torres ofrojnë të gjitha shërbimet dhe rehatinë e anijeve kroçera me çmime të mira.

Porto Torres, qytet i pasur me histori dhe kulturë, është i famshëm në botë për bukurinë e plazheve të tij dhe për pasurinë e parqeve dhe rezervave, me Santuario dei Cetacei dhe Parkun Kombëtar të Asinara. Prenoto menjëherë tragetin tënd, nisu për në Sardegna me GNV!

Kohëzgjatja e lundrimit kuptohet deri në momentin e hyrjes së pilotit në bordin e destinacionit.

Pritje të tjera të mundshme si koha që duhet për t’u afruar në bankinë apo koha e zbarkimit nuk konsiderohen pjesë e kompetencave të Anijes.

*Kontrolloni kohezgjatjen e sakte te udhetimit gjate prenotimit, pasi koha e udhetimit ndryshon per cdo udhetim

Propozimet tona të udhëtimit

Çmimi per 1 të rritur në poltron apo kalim i thjeshtë, vetëm vajtje dhe përveç automjetit.

GjenovёLiguria- Porto Torres Sardenja

Duke filluar nga

€ 26

KOHA E UDHËTIMIT*

12h 30m Direkt


Duke filluar nga

€ 30

KOHA E UDHËTIMIT*

12h 30m Direkt

Koha e imbarkimit per linjat kombetare:

Prezantimi ne imbarkim: 2h para nisjes

Hapja dhe Mbyllja e checkin:

Mbyllja e checkin 45min para nisjes

Me të mbërritur në port

Në të gjitha portet ku operon, GNV vë në dispozicionin tënd Zyrat dhe personelin e saj.

Adresa dhe orari i hapjes së biletave dhe portit

Adresa e portit: Stazione Marittima Via Antonietta Bassu, 6
Adresa e zyrës së biletave:Stazione Marittima Via Antonietta Bassu, 6

Kontaktet e zyrës së biletave

E-mail: booktorres@gnv.it
Telefonit: +39 079 516034

Orari i zyrës së biletave:

Mëngjes: 09.00/12.30
Pasdite (me përjashtim të së Shtunës dhe të Djelës): 16.30/ 19.30
Pasdite me nisje të anijes ( përfshirë të Shtunën ose të Djelën në rast nisjeje të anijes): 16.30/ 20.30

Check-in

Për të bërë check-in pasagjerët duhet të paraqiten të paktën dy ore para nisjes, bashkë me biletën e udhëtimit dhe dokumentet e nevojshëm.

Zbuloni Porto Torres

Çfarё tё vizitoni

Porto Torres gjendet nё pjesёn veri perёndimore tё Sardenjёs, 124 km larg Olbias, dhe ofron disa nga perlat mё tё bukura detare nё Itali, si spiaggia di Balai, spiaggia dello Scogliolungo, spiaggia delle Acque Dolci dhe me pёrrallorja Isola dell’Asinara, aty ku gjendet Parku Kombёtar dhe zona detare e mbrojtur. Pёrveç plazheve, meriton tё bёni njё vizitё nё Torre Aragonese, simboli i vertetё i qytetit, i ndёrtuar nga aragonezёt mё 1300 pёr tё mbrojtur portin e Turris, emri antik i qytetit. Dhe nё fund, mos harroni tё vizitoni muzeun dhe gёrmimet arkeologjike Antiquarium Turritano, ku mund tё mahniteni me gёrmadhat nga mё interesante tё periudhёs romake nё Turris.

Ku tё flini

Pёr tё admiruar bukuritё natyrore dhe historike tё qytetit tё Porto Torres, ёshtё e kёshillueshme tё zgjidhni vend qendrim pёrgjatё bregdetit. Nё kёtё mёnyrё, mund tё mbёrrini lehtё nё atraksionet kryesore tё qytetit.