Vuoi avere una visione generale dell'offerta? [sq]

Scopri subito le nostre proposte. [sq]

Naples - Palermo (Qytet)

Libri i një traget për në Sicilia

Zgjidh GRANDI NAVI VELOCI për udhëtimet në linjën Napoli Palermo. Zbulo oraret e trageteve dhe çmimin dhe prenoto menjëherë biletën e anijes. Sistemi i prenotimit është shumë i thjeshtë : mjafton të ndjekësh procedurën e dhënë dhe në pak sekonda mund të blesh biletën për destinacionin tënd.

GNV ofron një lidhje direkte dhe praktike ndërmjet dy qyteteve që shtrihen mbi Mesdhe, duke u dhënë pasagjerëve të vetë mundësinë të imbarkojnë makinën për të lëvizur lirisht pasi kanë zbritur në tokë. Besoju trageteve GNV për pushimet e tua apo lëvizjet e punës, bli biletën dhe zbulo bukuritë e Mesdheut.

*Kontrolloni kohezgjatjen e sakte te udhetimit gjate prenotimit, pasi koha e udhetimit ndryshon per cdo udhetim

NapoliCampania- Palermo Sicilia

€ 40

KOHA E UDHËTIMIT*

11h 0m Direkt


€ 40

KOHA E UDHËTIMIT*

11h 0m Direkt

Scegli i nostri porti

Scopri di più sui nostri porti