Vuoi avere una visione generale dell'offerta? [sq]

Scopri subito le nostre proposte. [sq]

Self-service

Zbuloni për çdo udhëtim pjatat e dizajnuara posaçërisht për ju, do të gjeni propozime kulinare që ndryshojnë sipas udhëtimit të kryer.

Për t'ju dhënë një përvojë unike që nga momenti i udhëtimit, do të gjeni propozime tipike të vendeve në rrugën që po merrni. Dhe ne kemi menduar edhe për të vegjlit me një menu të krijuar enkas për ta me një çmim special!

Me GNV ju keni mundësinë të shijoni specialitetet tipike të vendit që do të vizitoni tashmë gjatë udhëtimit, kështu që pushimet tuaja fillojnë më herët, çdo ditë vetë-shërbimi ofron një kuzhinë me shije mesdhetare, e vëmendshme ndaj rajonalitetit me specialitete tipike për çdo destinacion.

BALEARIC ISLANDS

Route to the Balearic Islands? Start enjoying your destination on board, with GNV menus specially designed to make you feel at your destination.

Seafood paella is the quintessential Spanish dish, which summarizes all the intensity of Spanish scents and colors in a mouthful. If you also prefer meat, we have a very delicate lemon chicken with olives.

 
CAMPANIA

Ndërsa udhëtoni me GNV, shijoni delikatesat tipike të Campania, nëse udhëtoni në portin e Napolit, në Vetë-Shërbimin tonë mund të shijoni specialitetet tipike të vendit. Ndër propozimet tona do të gjeni parmigiana tipike të patëllxhanëve dhe një recetë tjetër tipike të traditës së Campania "Penne alla Genovese di carne". Për të zbuluar të gjitha recetat dhe pjatat e tjera të krijuara posaçërisht për ju, konsultohuni me menunë!

 
LAZIO

Po shkoni në Civitavecchia, pse të mos shijoni gatimet tipike të rajonit të Lazios gjatë udhëtimit tuaj me traget? Do të keni mundësinë të shijoni recetat tipike të vendit që do të vizitoni, pse të mos merrni kohë për të provuar Lasagne alla ciociara ose qengjin romak. Për të zbuluar të gjitha pjatat e tjera që ju janë kushtuar gjatë udhëtimit, konsultohuni me menunë

 
LIGURIA

Liguria po ju pret? Pse të mos e njihni atë tashmë gjatë udhëtimit duke shijuar disa nga pjatat tradicionale. Për GNV është e rëndësishme të rritet rajonaliteti i pjatave duke ofruar gjithmonë përbërës të cilësisë së lartë. Pse të mos provoni raviolin tradicional të stilit gjenovez, karkalecin e Ligurias dhe të përfundoni me një ëmbëlsirë tipike si torta sacripantina? Me GNV pushimet tuaja fillojnë tashmë gjatë udhëtimit! Për të zbuluar të gjitha recetat dhe pjatat e tjera të krijuara posaçërisht për ju, konsultohuni me menunë!

 
MOROCCO

Is Morocco waiting for you? Get ready for the great adventures that this magical country offers you starting from the table.

Between spices and intense flavors, our menu includes the tasty tajine meatballs of Kefta with tomato sauce, the typical chicken with potatoes flavored with curry and couscous with gray vegetables.

 
PUGLIA

Po shkoni në Bari,pse të mos shijoni gatimet tipike të Puglias gjatë udhëtimit tuaj me traget? Me GNV ju keni mundësinë të provoni receta tipike të rajonit që do të vizitoni gjatë udhëtimit. Si të mos provoni orecchiette tipike me majat e rrepës ose panzanella alla pugliese, zhytu në shijet tipike Puglieze edhe para se të zbarkoni!

 

 
SARDENJA

Po shkoni në Sardenjë? Para se të eksploroni plazhet e mrekullueshme të këtij rajoni pse të mos shijoni pjatat tradicionale, tashmë mund ta bëni në traget! Në vetë-shërbimin e anijeve tona do të gjeni disa nga pjatat tipike të këtij rajoni, pse të mos filloni pushimet tuaja gjatë udhëtimit duke shijuar Malloredus alla Campidanese ose pardule sarde? Për të zbuluar të gjitha recetat dhe pjatat e tjera të krijuara posaçërisht për ju dhe për udhëtimin tuaj, konsultohuni me menunë!

 
SICILIA

Po shkoni në Sicilia? Para se të eksploroni plazhet dhe atraksionet e mrekullueshme të këtij rajoni pse të mos shijoni pjatat tradicionale, tashmë mund ta bëni me traget! Në vetë-shërbimin e anijeve tona do të gjeni disa nga pjatat tradicionale të këtij rajoni, pse të mos filloni pushimet tuaja tashmë gjatë udhëtimit duke shijuar gatimet tipike të këtij rajoni! Në bord ju ofrojmë anelleti të pjekur siciliane dhe Për të zbuluar të gjitha recetat dhe pjatat e tjera të dizajnuara posaçërisht për ju dhe për udhëtimin tuaj konsultoni menunë!

 
TUNISIA

Holidays in Tunisia? Start to live them already at sea, with our menus designed to make you feel at your destination.

Immediately get in touch with the Tunisian culture, tasting the merguez stew, typical fresh spicy sausage of the Maghreb cuisine, or lamb stew with vegetables, fragrant as the land from which it comes.