Hi, e dini kur doni të largoheni? Zgjidhni udhëtimin tuaj

Gjenovë - Olbia

Rezervoni menjëherë tragetin nga /për Sardenjë

Të udhëtoni nga kontinenti në Sardenjën lindore nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Në vetëm disa hapa, në sajë të sistemit tonë të shpejtë dhe të lehtë të rezervimit, ju mund të blini një biletë për tragetin tonë nga Gjenova për në Olbia, Sardenjë.

Pasi të keni zbritur në ishull, do të gjendeni në zemër të Sardenjës, në mes të argëtimit dhe grumbujve të njerëzve të Costa Smeralda, me bukurinë mahnitëse dhe ujin e mrekullueshëm të Arkipelagut Maddalena dhe, duke shkuar më në jug të bregut lindor, gjirin e pastër Golfo di Orosei.

Flota e GRANDI NAVI VELOCI udhëton në drejtimin Gjenova - Olbia dhe u ofron udhëtarëve të vetë, zbritje të shumta të volitshme: zbuloni të gjitha ofertat për Sardenjën!

Ju mund të kurseni dhe të shfrytëzoni një shërbim të sigurt dhe efikas me një çmim të pakrahasueshëm me GNV.

Gjenovë - OLBIA

Koha e tranzitit: 11h 30min - 12h 45min

OLBIA - Gjenovë

Koha e tranzitit: 11h 30min - 12h 30min

*Kontrolloni kohezgjatjen e sakte te udhetimit gjate prenotimit, pasi koha e udhetimit ndryshon per cdo udhetim

GjenovёLiguria- Olbia Sardenja

Duke filluar nga

€ 28

KOHA E UDHËTIMIT*


Duke filluar nga

€ 28

KOHA E UDHËTIMIT*

Destinacionet e udhëtimit

Mësoni më shumë për portet tona