Vuoi avere una visione generale dell'offerta? [sq]

Scopri subito le nostre proposte. [sq]

Gjenove- Palermo (Qytet)

Rezervoni një traget nga / në Sicili


Për pushimet apo udhëtimin tënd të punës zgjidh GNV dhe prenoto online biletën tënde për linjën Genova - Palermo (Siçili). Sistemi i prenotimit është i thjeshtë dhe intuitiv dhe me shumë pak klikime mund të blesh një biletë dukë përfituar nga ofertat fitimprurëse për në Siçili, tokë e famshme për plazhet e bardha, detin e kristaltë dhe një pasuri kulturore dhe njerëzore unike në llojin e vetë.

Pushimet me GNV nis menjëherë: me GRANDI NAVI VELOCI përveç të tjerash do të kesh në dispozicion shumë shërbime dedikuar transportit të kafshëve (Pets, Welcome on Board) dhe transportit të automjeteve dhe motorrave.

*Kontrolloni kohezgjatjen e sakte te udhetimit gjate prenotimit, pasi koha e udhetimit ndryshon per cdo udhetim

GjenovёLiguria- Palermo Sicilia

€ 50

KOHA E UDHËTIMIT*

20h 30m Direkt


€ 50

KOHA E UDHËTIMIT*

20h 30m Direkt

Scegli le nostre offerte

Scopri di più sulle nostre offerte

JAVA KIBER GNV: ESHTE NJE MOMENT I PERSOSUR PER TE LUNDRUAR. Udheto me linjat GNV me 45% zbritje.

Scopri [sq]

Scegli i nostri porti

Scopri di più sui nostri porti