Zbuloni ofertën

Zbuloni ofertat tona të udhëtimit tani

Civitavekia- Palermo (Qytet)

Udhëtoni me anijet GNV nga / në Sicili

GRANDI NAVI VELOCI të shoqëron në zbulimin e plazheve më të bukur të Siçilisë: nëse je i dashuruar me detin e kristaltë, me natyrën dhe peisazhet e pazakontë e marramendës, ky është vendi i duhur për ty. Falë një sistemi prenotimi online të shpejtë e të sigurt do të mund të blesh me pak klikime biletën tënde për udhëtimin Civitavecchia - Palermo dhe të përfitosh nga ofertat për Siçili, që nuk duhen humbur.

Anijet GNV kombinojnë efikasitetin e një trageti me shërbimet ekskluzive në bord. Gjithashtu, falë inisiativës "Pets, Welcome on Board" kafshët shtëpiake mund më në fund të udhëtojnë me pronarët e tyre.

Civitavekia- Palermo

Koha e tranzitit: 14h 30min

 

Palermo - Civitavekia

Koha e tranzitit: 14h 30min

*Kontrolloni kohezgjatjen e sakte te udhetimit gjate prenotimit, pasi koha e udhetimit ndryshon per cdo udhetim

CivitavekiaLazio- Palermo Sicilia

Duke filluar nga

€ 68

KOHA E UDHËTIMIT*

13h 30m Direkt


Duke filluar nga

€ 68

KOHA E UDHËTIMIT*

13h 45m Direkt

Destinacionet e udhëtimit

Mësoni më shumë për portet tona