Vuoi avere una visione generale dell'offerta? [sq]

Scopri subito le nostre proposte. [sq]

Civitavekia- Palermo (Termini Imerese)

Online libër traget tuaj për / nga Siçilia

Siçilia është e famshme në të gjithë botën për plazhet borë të bardha dhe detin e kristaltë. Por bukuritë e kësaj toke antike nuk mbarojnë këtu: nga grekët tek arabët, sot Siçilia na dhuron shumë aspekte dhe shumë rrugë për të zbuluar, me një pasuri kulturore, artistike dhe natyrore absolutisht unike.

GRANDI NAVI VELOCI të udhëheq në zbulimin e këtij rajoni të mrekullueshëm falë trageteve të saj që operojnë në linjën Civitavecchia - Termini Imerese. Zgjidh GNV dhe udhëto me një flotë tragetesh që kombinojnë prakticitetin dhe shërbimet cilësore. Në tragetin tënd Civitavecchia - Termini Imerese do të mund të udhëtosh me kafshën tënde shtëpiake dhe të transportosh makinën tënde.

*Kontrolloni kohezgjatjen e sakte te udhetimit gjate prenotimit, pasi koha e udhetimit ndryshon per cdo udhetim

CivitavekiaLazio- Termini Imereze Sicilia

€ 29

KOHA E UDHËTIMIT*

14h 15m Direkt


€ 48

KOHA E UDHËTIMIT*

13h 45m Direkt

Scegli i nostri porti

Scopri di più sui nostri porti