Vuoi avere una visione generale dell'offerta? [sq]

Scopri subito le nostre proposte. [sq]

Piceria

Dëshironi të shijoni picën e vërtetë napolitane? Provoni një nga specialitetet tipike të gadishullit tonë, me produkte të cilësisë së lartë dhe variacione të shumta dhe shumë të shijshme të pjatës më të dashur nga italianët dhe më gjerë!

Ne kemi menduar edhe për të vegjlit me një variant të picës tradicionale Margherita, vetëm në bord mund të provoni në fakt Pizza di Marino të përshtatshme për të kënaqur shijet e të vegjëlve

Shikoni menutë tona GNV * dhe filloni të zgjidhni cilën picë të provoni në bord tani

*Disponueshmëria e Piceri në bord është subjekt i kufizimeve dhe ndryshon sipas anijes që po bën itinerarin.

 

zbuloni ofertat Food Pass, Maxi Food Pass, Super Food Pass edhe në një piceri