Vuoi avere una visione generale dell'offerta? [sq]

Scopri subito le nostre proposte. [sq]

Gjenove - Tunis

Libri i një traget për në Tunizi

Zgjidh GRANDI NAVI VELOCI dhe nisu drej zbulimit të jashtëzakonshëm të bukurisë së Tunizisë: sistemi i prenotimit të GNV është i sigurt dhe i shpejtë dhe në fare pak klikime do të jesh gati për t’u nisur për pushimet e tua të ëndërruara!

GNV operon në linjën Genova-Tunizi dhe të ofron shumë oferta tragetesh të menduara fiks për ty. Zbulo të gjitha shërbimet eskluzive të gatshme: psh. mund të nisesh me mikun tënd me 4 këmbë falë nismës "Pets, Welcome on board" dhe të transportosh automjetin tënd ose motorrin në traget.

*Kontrolloni kohezgjatjen e sakte te udhetimit gjate prenotimit, pasi koha e udhetimit ndryshon per cdo udhetim

GjenovёLiguria- Tunizi Tunizi

€ 98

KOHA E UDHËTIMIT*

23h 45m Direkt


€ 90

KOHA E UDHËTIMIT*

23h 45m Direkt

Scegli le nostre offerte

Scopri di più sulle nostre offerte

JAVA KIBER GNV: ESHTE NJE MOMENT I PERSOSUR PER TE LUNDRUAR. Udheto me linjat GNV me 45% zbritje.

Scopri [sq]

Scegli i nostri porti

Scopri di più sui nostri porti